کانون هواداران پرسپولیس: با حذف سه تیم پیكان، استقلال اهواز و فولاد خوزستان تیم فوتبال پرسپولیس بدون رویارویی با حریفان لیگ برتری از شانس بالایی برای صعود به مرحله نیمه نهایی برخوردار است. پرسپولیس پس از غلبه بر ایران جوان بوشهر در مرحله یك هشتم نهایی و در ورزشگاه آزادی به مساف تیم آلومینیوم هرمزگان می‌رود و در صورت غلبه بر شاگردان وینكو بگوویچ، در مرحله یك چهارم نهایی با برنده دو دیدار برق شیراز و پتروشیمی تبریز روبه‌رو می‌شود. پرسپولیس در صورت برتری پتروشیمی در مقابل برق از این شانس برخوردار است كه در مرحله یك چهارم نهایی نیز میزبان باشد. شاگردان علی دایی كه با حذف فولاد، استقلال اهواز و پیكان با بهترین قرعه ممكن مواجه شده است در مرحله نیمه نهایی با یكی از 4 تیم سپاهان، صبای قم، مس كرمان یا ملوان بندرانزلی روبه‌رو خواهد شد و ...

سپاهان پس از غلبه بر شهرك صنعتی كاوه در یك بازی حساس و پرسروصدا به مساف تیم صبای قم خواهد رفت و برنده این بازی در مرحله یك چهارم نهایی با برنده بازی مس كرمان و بندرانزلی روبه‌رو خواهد شد.  

تیم فوتبال استقلال اما برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با حریفان قدرتمندی روبه‌رو خواهد شد. استقلال برای رسیدن به مرحله یك چهارم نهایی باید از سد تیم استیل آذین عبور كند و پس از آن منتظر جدال برنده بازی صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان با شاهین بوشهر باشد. از بین تیم‌های گسترش فولاد تبریز، مقاومت شهیدسپاسی، داماش گیلان، ابومسلم مشهد و مس رفسنجان نیز یك تیم به مرحله نیم‌نهایی صعود خواهد كرد.
 
با این اوصاف علی دایی برای قهرمانی در جام حذفی با قرعه‌ بسیار آسانی روبه‌رو شده و امیدوار است ضمن كسب عنوان نایب قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر بتواند تیمش را در جام حذفی نیز به مقام قهرمانی برساند.